ratibor Posted November 1, 2010 Report Posted November 1, 2010 Якщо Україна сьогодні випаде із демократичної обойми, то потім нам буде дуже важко її відмити. А допомогти їй в якихось євроінтеграційних справах стане взагалі неможливоевропейцы, такие, европейцы :) целиком тут (українською) Quote История повторяется четыре раза: первый раз как трагедия, второй раз - как фарс, третий раз - для особо тупых, и четвертый раз - на Украине (Игорь Виттель).
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.