прикольный камент на Украинской правде..Оказывается во всем виноваты росияне...Итак Вже були спроби розсварити Польщу й Україну за рахунок історії, всі тоді бачили звідки гнали хмари. Кремль навіть не маскувався, його шістки з ВР на чолі з гів..ком Калосніченкам зі шкіри лізли. Не вдалось. Зараз ситуація дуже подібна, але кремлівські роги й копита добре сховані. Цікаво, що тему підняли якраз напередодні підписання асоціації, в той час як на протязі 20-ти років нікого символи Львова і герби Галицького князівства не хвилювали. Наскрізь корумпована ФІФА на прислузі в кремлюків. Така собі кремлядська фіфочка... В обох випадках мета одна - дискредитація українських патріотів для Європи і Європи в очах українців. Не секрет, що найбільш активними у просуванні євроінтеграції є патріотично налаштовані українці. Ось проти них і основний удар. Але Кремлю таки не вдасться сховати шило в мішку, тобто свої роги, копита та хвіст.