Перейти к содержанию
Симферопольский Форум

Украина после майдана


Рекомендуемые сообщения

З другої сторони 32 і 31 бллкпости за ситуацію на них відповідає генштаб...

 

Живчик, розкажи, будь такий люб'язний, а як треба воювати? Адже ти в твоєму віці, і при твоїх військових знаннях, це знаєш.

Сообщение отредактировал Всеволод Борисович: Завтра- 24:59.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не зрозумів вашого посту

Поречников може і не був на сході а вот решта співічизників деколи приїжджають

 

да що ж там розуміти? якщо вірити словам "українських воєнних", які стверджують, що "росіяни їздять на схід на сафарі", то це в зоні АТО звична справа. Ніби уїкенд, шашлики, уха, большой теніс. От нема чого їм робити - на вихідні приїжджають москаляки на своїх джипах на наш схід і давай кропів стріляти. Так? Не смішіть. Аби то було звичною справою (як намагаються нам втюхати самі чесні укрОїнські ЗМІ), то про це б кричали з самого першого дня АТО в усі горла. А так виходить - знали, мовчали, а коли Порєченков, такий-сякий, засвітився, то вирішили не мовчати.

Брехня чистої води. Мовчу вже про Порєченкова (99% його дій, описаних у наших ЗМІ, - перебільшена брехня, бо не такий він бовдур, аби по живих людях, ще й на камеру, лупити). Але в нас що сіре, то вовк. Взагалі сумніваюсь, що наші воєнні у переважній своїй більшості знають, що таке сафарі. Плутають, мабуть, зі словом сарафан.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Живчик, розкажи, будь такий люб'язний, а як треба воювати? Адже ти в твоєму віці, і при твоїх військових знаннях, це знаєш.

Підтримка артилерії без неї блокпости перетворюются на мішень,з відомими координатами без неї блок пост гавно

Можливо ви були на сході краще знаєте за мене шо таке блок пост і як воювати чи тртмати оборону на ньому ?

-з радістю послухаю ваші думки в лс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Воюют деколи добре )

 

 

Живчику, все хотіла вас спитати, як мешканця західної частини країни. Скажіть, а для вас Донецьк та Луганськ - то ваша земля? Вас ці місцевини якось торкаються? Ви особисто чого туди поїхали воювати? Бо воєнкомат покликав, чи душа засвербіла? Чи вірите, що путіну край потрібна вша говерла і він вас полонить? Просто цікаво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да що ж там розуміти? якщо вірити словам "українських воєнних", які стверджують, що "росіяни їздять на схід на сафарі", то це в зоні АТО звична справа. Ніби уїкенд, шашлики, уха, большой теніс. От нема чого їм робити - на вихідні приїжджають москаляки на своїх джипах на наш схід і давай кропів стріляти. Так? Не смішіть. Аби то було звичною справою (як намагаються нам втюхати самі чесні укрОїнські ЗМІ), то про це б кричали з самого першого дня АТО в усі горла. А так виходить - знали, мовчали, а коли Порєченков, такий-сякий, засвітився, то вирішили не мовчати.

Брехня чистої води. Мовчу вже про Порєченкова (99% його дій, описаних у наших ЗМІ, - перебільшена брехня, бо не такий він бовдур, аби по живих людях, ще й на камеру, лупити). Але в нас що сіре, то вовк. Взагалі сумніваюсь, що наші воєнні у переважній своїй кількості знають, що таке сафарі. Плутають, мабуть, зі словом сарафан.

Нє ну росіяни в ополченні є

Взяти до прикладу бабая стрелкова і тд,але то вершина айсберга хочете шось знати напевне їдьте на схід

П.с:на майбутнє новини не дивітся,ніякі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Живчику, все хотіла вас спитати, як мешканця західної частини країни. Скажіть, а для вас Донецьк та Луганськ - то ваша земля? Вас ці місцевини якось торкаються? Ви особисто чого туди поїхали воювати? Бо воєнкомат покликав, чи душа засвербіла? Просто цікаво.

Нє то не наші міста і не руські-вони унікальні

Хто пртйде то й і буде,місцевим і так пофіг

А та запхали туди застрашили прокуратурою,судом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нє то не наші міста і не руські-вони унікальні

Хто пртйде то й і буде,місцевим і так пофіг

А та запхали туди застрашили прокуратурою,судом

 

щось ви надто демократичний західняк :beer2: таке кажете...

Зрозуміло. А ще мене весь час турбує питання: от чого бандера, коли за незалежність воював, то був героєм. А східняки, коли за те ж саме воюють, - то вже сепаратисти ;) .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То до продовження відповіді говерла путіну не потрібна ,як і мені

Азагалі то мені пох на схід так як і на крим

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо ви були на сході краще знаєте за мене шо таке блок пост і як воювати чи тртмати оборону на ньому ?

 

 

 

Та звідки ж мені це знати.

Я ж рядовий запасу, а Ви он скільки пройшли.

 

 

 

-з радістю послухаю ваші думки в лс.

 

Та не, звільни, рідний.

Мені локшини і тут вистачає.

Це ти вже дівчаткам свиданки в приват призначай.

Сообщение отредактировал Всеволод Борисович: Завтра- 24:59.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Азагалі то мені пох на схід так як і на крим

 

ну то кидайте ту війну! Їдьте додому!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

щось ви надто демократичний західняк :beer2: таке кажете...

Зрозуміло. А ще мене весь час турбує питання: от чого бандера, коли за незалежність воював, то був героєм. А східняки, коли за те ж саме воюють, - то вже сепаратисти ;) .

Бандеру підтримували місцеві відсотків 80 і не словами а ділом

З іншої сторони куча людей яка підтримує днр чи лнр ,але коли доходить до діла то втікає в росію беларусь чи до нас а потім коли нап'єтся то вішає прапори днр чи тому подібне

Коли б місцеві дійсно були проти нас відсотків 70 то хир би ми куди дійшли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вот что непонятно, так непонятно.

Одного тут просто за слова, неприятные слуху, гнобят.

А другого за вполне реальные действия одобрямс.

Ведь Живчик туда поехал, ну или его послали, с определенной целью, чего он и не скрывает.

Непоследовательность какая то.

И где Неллизар с ее приниципами?

Сообщение отредактировал Всеволод Борисович: Завтра- 24:59.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Живчик, щось вам усе пофіг, нічого вас не хвилює, навіть говерла. І ото ви на одному страху воєнкомата на війні тримаєтесь? Життям ризикуєте? Кров людську пускаєте? Скажу вам суто теоретично: якби мені було все пох, то я б удома сиділа, або навіть на зоні (за дезертирство), але гнить в окопах за волонтерські бабки заради сєні і пєті - ні.

Карми не боїтесь? Розплати поколінь за страчені життя невинних? Я так розумію, священна війна - то коли на Львів напали. А так що?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли б місцеві дійсно були проти нас відсотків 70 то хир би ми куди дійшли

 

Оооо, передайте там, на всякий случай, что в Крым при таких раскладах не хер вам даже и думать ;)

У нас земля такая! Кроме цен ничего не растёт (с))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Живчик, щось вам усе пофіг, нічого вас не хвилює, навіть говерла. І ви на одному страху воєнкомата на війні тримаєтесь? Життям ризикуєте? Кров людську пускаєте? Скажу вам суто туоретично: якби мені було все пох, то я б удома сиділа, або навіть на зоні (за дезертирство), але гнить в окопах за волонтерські бабки заради сєні і пєті - ні.

коли б знав то вдома б сидів та і не в грошах суть,всіх грошей не заробиш

Просто не дивітся новини ,будь-які то вони нас сварять і тд ..є набагато більше цікавіших справ ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

коли б знав то вдома б сидів та і не в грошах суть,всіх грошей не заробиш

Просто не дивітся новини ,будь-які то вони нас сварять і тд ..є набагато більше цікавіших справ ..

то ви туди на заробітки поїхали :blink: ?

новини не дивлюсь. Хіба що прикалююсь з заголовків. Мене у різні там нацсвітомі сєкти не затягти :dribble:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Живчик, щось вам усе пофіг, нічого вас не хвилює, навіть говерла. І ото ви на одному страху воєнкомата на війні тримаєтесь? Життям ризикуєте? Кров людську пускаєте? Скажу вам суто теоретично: якби мені було все пох, то я б удома сиділа, або навіть на зоні (за дезертирство), але гнить в окопах за волонтерські бабки заради сєні і пєті - ні.

Карми не боїтесь? Розплати поколінь за страчені життя невинних? Я так розумію, священна війна - то коли на Львів напали. А так що?

Карми не боюсь так як невинних не рухав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то ви туди на заробітки поїхали :blink: ?

новини не дивлюсь. Хіба що прикалююсь з заголовків. Мене у різні там нацсвітомі сєкти не затягти :dribble:

Я не секьант а греко католик і скоро женюсь

В кожного своя мотивація що б плїхати на схід

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Карми не боюсь так як невинних не рухав

Ну хоч когось-то вбили? Чи жодного разу ні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не секьант а греко католик і скоро женюсь

В кожного своя мотивація що б плїхати на схід

як я думаю, у вас (воїнів, котрі там зараз воюють) є лише одна мотивація: тіпа захищати тіпа свою тіпа землю. Нє?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

когда бы знал то дома бы сидел, да и не в деньгах суть,всех денег не заработаешь...

 

 

Ну да, ведь ты до того не знал, что едешь убивать террористов.

Экая прям наивность.

Или все- таки ты за бабло поехал?

И тебе не столь важно было за что тебе это бабло дадут.

 

 

Просто не смотрите новости ,какие то они нас ругают и тд ..есть гораздо больше интересных дел.

 

Ну конечно же, согласен.

Только у тебя интересным делом вышло на мой взгляд не такое уж интересное.

Это твое счастье, что ты не встретил на пути своего интереса взрослого дядю, прошедшего не одну горячую точку.

А то бы мог и в тырнет не выйти.

Сообщение отредактировал Всеволод Борисович: Завтра- 24:59.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Живчик правий...

Дійсно на сході багато людей, котрі вішають прапори, а потім втікають кудись, кажучи, що нічого не робили і вони зовсім проти народних республік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну да, ведь ты до того не знал, что едешь убивать террористов.

Экая прям наивность.

Или все- таки ты за бабло поехал?

И тебе не столь важно было за что тебе это бабло дадут.

 

 

 

 

Ну конечно же, согласен.

Только у тебя интересным делом вышло на мой взгляд не такое уж интересное.

Это твое счастье, что ты не встретил на пути своего интереса взрослого дядю, прошедшего не одну горячую точку.

А то бы мог и в тырнет не выйти.

На рахунок взрослих дчдічек на війні всьо рішає більше удача так як декого в решето і живий а в іншого один два осколки і насмерть

Так само і з афганцями ,ветеранами чеченських воєн.

Всі смертні і всі можуть не вернутись

То тільки в фільмах супер мега специ всіх валять пачками насправді все трохи по іншому

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Живчик правий...

Дійсно на сході багато людей, котрі вішають прапори, а потім втікають кудись, кажучи, що нічого не робили і вони зовсім проти народних республік.

 

Ну так, патриотический фетишизм - это вирус. Причем, больше всего он прогрессирует в организмах неокрепших и выживших из ума свидомых. Бантички, фенички, лавочки, жовтоблакытные трусы - это ж как серьга в носу у быка. Нема серьги - значит, не бык :dribble: . А кто из этих публичных флаготрясов готов реально за нэньку побороться? жизнь отдать? процентов 5, не более.

 

Часто внимание на балконы и окна обращаю. Стоит дом, подъездов 5-6, этажей - 12. Все этажи как этажи, окна как окна, и лишь где-нить в самой убитой квартире (как правило, без ервоокон и с незастекленным балконом) флаг торчит. Большой такой, чтоб с Куреневки видно было. Тут живе патрыйот. А все остальные - козий горошек на бумажке.

Хотя, скажу я вам, еще полгода назад этих флаго-знаков было поболее. У некоторых ум дозрел, поснимали. Не модньо. А в провинции еще самый урожай идет. Пик сезона. Говорят, синяки под зеньками очень гармонируют с желтыми зубами. Нацсвидомо, йо!

http://www.pravda-tv.ru/wp-content/uploads/2014/02/maidaun.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.

Чат

Чат

Please enter your display name

×
×
  • Создать...